Opinie na temat całego protokołu DLS 

1. Opinia Pana Łukasza po 3 miesiącach stosowania protokołu DLS

Pan Łukasz na stwardnienie rozsiane zachorował w 2004 roku. Przyjmował najnowocześniejsze leki - o czym można przeczytać w dokumentacji. Bez rezultatu.

Po ponad 3 miesiącach stosowania protokołu DLS około 40% zmniejszyły się drętwienia oraz niedowład kończyn a także ogólne objawy neurologiczne. Bardzo poprawiło się samopoczucie, zniknęła depresja i stany lękowe.

Pan Łukasz zgodził się na umieszczenie jego dokumentacji medycznej która dokumentuje jego chorobę od 2004 roku. Przeczytaj dokumentację medyczną Pana Łukasza tutaj

⇓ sprawdź dokumentacje medyczną

2. Opinia Pani Małgorzaty chorej na toczeń

W trakcie stosowania metody DLS, już w 7 miesiącu doszło u mnie do znacznej poprawy stanu zdrowia. Z objawów zanotowałam zmniejszenie bólu stawów, mniejszą nadwrażliwość na słońce, spłaszczenie i zanik barwy motyla na twarzy. Ogólny wzrost siły i lepsze samopoczucie, poprawa jakości włosów na brwiach i głowie. Mój poziom przeciwciała ANA obniżył się z 1:640 do 1:80, wcześniej występujący białkomocz w ilości 2g na dobe ustał. Jestem obecnie w remisji.

3. Opinia Pani Elżbiety chorej na reumatoidalne zapalenie stawów

Zmiany w objawach zauważyłam dopiero po 8 czy 9 miesiącach. Remisją jest częściowa, ale mam nadzieję, że uda mi się uzyskać pełną remisję. Zmniejszył się ból w stawach oraz ich obrzęk, wciąż pozostały guzki na stawach.