Przyklejony

Poniżej znajdziesz badania potwierdzające udział L-form bakterii w rozwoju chorób autoimmunologicznych.

Potwierdzenie moich badań w uniwersytecie UTAH - obecność L-form bakterii we krwi u 100% chorych na choroby autoimmunologiczne - http://southernutahlive.com/video/view/New-bacteria-isolated-at-biological-research-lab-at-DSU-reveal-foreign-invaders-2017-03-09

 

15.09.2017

Oznaczono szczepy bakterii odpowiedzialne za rozwój stwardnienia rozsianego

Okazało się, że szczepy Akkermansia muciniphila oraz Acinetobacter calcoaceticus, występujące częściej u osób ze stwardnieniem rozsianym, sprawiały, że komórki nabierały charakteru prozapalnego. Bakterie Parabacteroides distasonis, rzadsze u tych pacjentów, wywoływały natomiast odpowiedź immunoregulacyjną.

Do tych wniosków doszły dwa zespoły pracujące niezależnie w USA i Niemczech. Od siebie dodam tylko, że to prawda bakterie te mają wpływ na rozwój SM, ale nie bezpośrednio tylko poprzez niwelowanie innych bakterii, które w wyniku braku miejsca we florze bakteryjnej tworzą L-formy bakterii i biofilmy.  

Poniżej link do badania:

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,459650,bakterie-jelitowe-zwiazane-z-rozwojem-stwardnienia-rozsianego.html

 

15.05.2017

L-formy bakterii wykryte u 78% chorych na łuszyczcę

U chorych na łuszyczcę (choroba autoimmunologiczna) wykryto w badaniu w 2009r u 78% chorych L-formy bakterii. Biorąc pod uwagę fakt labilności tych bakterii w tkance jak żadna eksponowanej na działanie tlenu, to i tak bardzo dobry wynik i dokładne badanie.

Poniżej link do badania:

https://books.google.pl/books?id=xVRoseYyvVYC&pg=PA21&lpg=PA21&dq=l+form+bacteria+psoriasis&source=bl&ots=iju2SiTMRi&sig=q_h_AXnj2d-gUgqYuFOzQzFVISg&hl=pl&sa=X&ved=0ahUKEwjousqP5PHTAhXIFZoKHcIMBB8Q6AEILTAB#v=onepage&q=l%20form%20bacteria%20psoriasis&f=false

 

05.05.2017

Szybko znikające dowody

Filmy i strony internetowe dokumentujące najnowsze badania o zależnościach miedzy L-formami bakterii i chorobami autoimmunologicznymi są bardzo szybko blokowane i usuwane. Ostatni działający link do artykułu Dixie State University's w którym dowiedziono 100% obecność L-form bakterii u 100% chorych na choroby autoimmunologiczne jest poniżej:

www.floridatoday.com/story/news/2017/03/23/culturing-new-bacteria-antibiotic-revolution/99543206/

Usunięto między innymi VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=NvADfz6kpow