Poniżej znajdziesz badania potwierdzające udział L-form bakterii w rozwoju chorób autoimmunologicznych.
Potwierdzenie moich badań w uniwersytecie UTAH - obecność L-form bakterii we krwi u 100% chorych na choroby autoimmunologiczne - http://southernutahlive.com/video/view/New-bacteria-isolated-at-biological-research-lab-at-DSU-reveal-foreign-invaders-2017-03-09
Oznaczono szczepy bakterii odpowiedzialne za rozwój stwardnienia rozsianego
Okazało się, że szczepy Akkermansia muciniphila oraz Acinetobacter calcoaceticus, występujące częściej u osób ze stwardnieniem rozsianym, sprawiały, że komórki nabierały charakteru prozapalnego. Bakterie Parabacteroides distasonis, rzadsze u tych pacjentów, wywoływały natomiast odpowiedź immunoregulacyjną.
Do tych wniosków doszły dwa zespoły pracujące niezależnie w USA i Niemczech. Od siebie dodam tylko, że to prawda bakterie te mają wpływ na rozwój SM, ale nie bezpośrednio tylko poprzez niwelowanie innych bakterii, które w wyniku braku miejsca we florze bakteryjnej tworzą L-formy bakterii i biofilmy.
Poniżej link do badania:
L-formy bakterii wykryte u 78% chorych na łuszyczcę
U chorych na łuszyczcę (choroba autoimmunologiczna) wykryto w badaniu w 2009r u 78% chorych L-formy bakterii. Biorąc pod uwagę fakt labilności tych bakterii w tkance jak żadna eksponowanej na działanie tlenu, to i tak bardzo dobry wynik i dokładne badanie.
Poniżej link do badania:
Szybko znikające dowody
Filmy i strony internetowe dokumentujące najnowsze badania o zależnościach miedzy L-formami bakterii i chorobami autoimmunologicznymi są bardzo szybko blokowane i usuwane. Ostatni działający link do artykułu Dixie State University's w którym dowiedziono 100% obecność L-form bakterii u 100% chorych na choroby autoimmunologiczne jest poniżej:
www.floridatoday.com/story/news/2017/03/23/culturing-new-bacteria-antibiotic-revolution/99543206/
Usunięto między innymi VIDEO: