lek. stom. Marek Skoczylas
prawo wykonywania zawodu nr. 2322125
należę do Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie
znajdziesz mnie w spisie lekarzy Naczelnej Izby Lekarskiej
http://rejestr.nil.org.pl


Uwaga! Pytania mogą dotyczyć tylko protokołu DLS. Proszę nie dzwonić w sprawach nie związanych z tematyką strony. Kontakt telefoniczny tylko między 9.30-10.30

telefon: (od 9.30 - do 10.30): 574-623-772
email: pomoc@immunomodulin.pl

Nie udzielam porad o charakterze porad medycznych oraz nie prowadzę przyjęć w związku z protokołem DLS. Wszystkie informacje udostępniane na stronie, telefonicznie czy e-mailowo mają charakter niezobowiązującej porady niemedycznej..

PureLab - Marek Skoczylas
ul. Reformacka 6
35-026 Rzeszów
NIP: 7941731389
REGON: 180300314

O mnie

W roku 2006 ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Po odbyciu stażu otrzymałem prawo wykonywania zawodu w roku 2007.

Od roku 2010 zajmuję fitofarmakologią, zmusił mnie do tego mój stan zdrowia. Leki przeciwzapalne okazały się być nieskuteczne i powodowały zbyt wiele objawów ubocznych. Szukając szansy na poprawę swojego stanu zdrowia, swoja uwagę skierowałem na ziołolecznictwo.

Przez ostatnie 8 lat, udało mi się przekonać na własnej skórze, że leki znajduję się nie tylko na aptecznych półkach. Często można z powodzeniem zastąpić je określonymi mieszankami ziół. Co więcej łatwo udowodnić, iż leki syntetyczne często naśladują i kopiują związki aktywne zawarte w ziołach. Wiele bardzo skutecznych leków na aptecznych półkach to tylko skondensowane ekstrakty z roślin. Przykładów są tysiące, np. lek paklitaksel to tylko alkaloid pozyskiwany z kory cisa zachodniego.

W ciągu ostatnich lat udało mi się dotrzeć do wielu wybitnych lekarzy którzy leczyli konwencjonalne choroby w niekonwencjonalny sposób, często z wyśmienitymi wynikami.