lek. stom. Marek Skoczylas
prawo wykonywania zawodu nr. 2322125
należę do Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie
znajdziesz mnie w spisie lekarzy Naczelnej Izby Lekarskiej
http://rejestr.nil.org.pl


Uwaga! Pytania mogą dotyczyć tylko i wyłącznie protokołu DLS. Proszę nie dzwonić w sprawach nie związanych z tematyką strony.

Telefon: między 8.30 a 15.00 numer: 661-407-211

Email: pomoc@immunomodulin.pl

Nie udzielam porad o charakterze porad medycznych oraz nie prowadzę przyjęć w związku z protokołem DLS. Wszystkie informacje udostępniane na stronie, telefonicznie czy e-mailowo mają charakter niezobowiązującej porady niemedycznej..

PureLab - Marek Skoczylas
ul. Reformacka 6
35-026 Rzeszów
NIP: 7941731389
REGON: 180300314

O mnie

Nazywam się Marek Skoczylas. W 2006 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Lublinie (https://www.umlub.pl/) dziś przekształconą w Uniwersytet medyczny w Lublinie. Jestem lekarzem moją pierwszą specjalizacją jest stomatologia.Od 2007 roku regularnie rozszerzam swoją wiedzę z płatnych anglojęzycznych bibliotek medycznych Springer, Wiley, Elsevier oraz Taylor & Francis na temat medycyny ogólnej, fitofarmakologii, biochemii oraz flory bakteryjnej. Jestem twórca tej strony oraz protokołu DLS. Swoją wiedzę wspieram także otwartymi bibliotekami medycznymi Clinicalkey, PLOS, PubMed oraz Wolters Kluwer

Od tamtego czasu udało mi się przekonać na własnej skórze, że leki znajduję się nie tylko na aptecznych półkach. Często można z powodzeniem zastąpić je określonymi mieszankami ziół. Co więcej łatwo udowodnić, iż leki syntetyczne często naśladują i kopiują związki aktywne zawarte w ziołach. Wiele bardzo skutecznych leków na aptecznych półkach to tylko skondensowane ekstrakty z roślin. Przykładów są tysiące, np. lek paklitaksel to tylko alkaloid pozyskiwany z kory cisa zachodniego.

W ciągu ostatnich lat udało mi się dotrzeć do wielu wybitnych lekarzy którzy leczyli konwencjonalne choroby w niekonwencjonalny sposób, często z wyśmienitymi wynikami.